SHAPE TÜRKİYE

Yaklaşık 1,5 yıldır sizlerin katkılarıyla büyüyen Fitness Türkiye dergisi hakkında çok heyecan verici bir haberimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. “Türkiye’nin kadınları için de daha fit bir yaşam” mottosuyla yola çıkan Fitness Türkiye  yoğun ilginiz sayesinde kategorisinde en çok okunan dergiler arasına girdi.
ABD’li Meredith International’ın kadın dergileri alanındaki 100 yılı aşkın deneyimi ile hayat verdiği Fitness Magazine’in yerli edisyonu olan Fitness Türkiye, telif içeriğinden aldığı gücün üstüne, yetkin editör ve yazar kadrosunun da ortaya koyduğu yerli içeriği ekledi. Fitness Ustası Ali Maosai, Pilates Ustası Taha Erpulat, Personal Trainer Murat Bür, Dr. Hüseyin Güner, Diyetisyen Ali Dereli gibi kendi alanlarının en yetkin isimleri sizler için her ay bu dergiye değer kattılar.
Geçtiğimiz aylarda ABD’li partnerimiz Meredith International, dünyada sağlıklı yaşam arayışında kadınlara ilk yol gösteren dergi olan Shape dergisini bünyesine kattı. 35 yıllık bir geçmişi olan ve dünyanın 20’den fazla ülkesinde yayınlanan Shape dergisi ile Fitness dergisini birleştirip bundan sonra yola Shape markası ile devam etme kararı aldı.
Biz de bu değişikliğe paralel Shape Türkiye markası ile yola devam etmeye karar verdik. Bugüne kadar Fitness Türkiye olarak size ulaşan dergimiz, artık Shape Türkiye adıyla yayınlanıyor olacak. Tabi daha güçlü araştırma dosyaları, daha kaliteli prodüksiyonlar, daha güçlü uluslararası içerik ile… Bu heyecanımıza sizlerin de ortak olacağına inanıyoruz.

shape_web2