VÜCUDUN KONUŞ 2 – Mahmut Talha Sağlıklı

29 Ekim 2015
Önceki1 / 3Sonraki

love your body, illustration in vector format

Bazen kendi kendimize söyleniriz; içimde anlamadığım bir sıkıntı var, nedense bugün kendimi gergin hissediyorum, canım sıkkın. Böyle zamanlarda çeşitli ruh halleri arasında geçişler yaşarız, sıkıntılı olduğumuzu biliriz ama sıkıntının kaynağını tanımlayamayız.

İşte bu belirsiz noktada karşınıza bu yazıyla çıkmak ve vücudunuzla konuşmak için yeni yöntemleri sizlerle paylaşmak istedim. Hazırsanız başlayalım;

Gergin olan kim?

Gergin olmanızın bir çok sebebi olabilir, aynı gün içinde yaşadıklarınız, aile ve iş ortamı, çevresel şartlar v.s bunlar etrafınızda seyreden ve belli seviyelerde profesyonel yardım almanızı gerektirecek durumlardır.

Bir de vücudunuzun gergin olmasına yol açan etkenler vardır örneğin uzun bir dönem hareketsiz kalmak, kasların aşırı gergin olması ve yüksek eforda çalışmak derken vücudunuzun düzeni altüst olur. Vücudunuz gergin olduğu için, siz de gergin hissedersiniz.

Sizler için vücudunuzu ve kaslarınızı rahatlatacak harika bir eylem planı hazırladım. Okuduktan ve en önemlisi de uyguladıktan sonra farkı göreceksiniz.

Önceki1 / 3Sonraki

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>